הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

קזחסטן מצא סוג חדש של מקרים של דלקת ריאות בלתי מוסברת

Jul 25, 2020

קזחסטן מגלה סוגים חדשים של מקרים של דלקת ריאות בלתי מוסברת


ביולי 2020 פרסמה שגרירות סין בקזחסטן הודעה שמזכירה לאזרחים סינים בקזחסטן לשים לב למניעת דלקת ריאות בלתי מוסברת.

שיעור התמותה של דלקת ריאות קורונאוויטרית חדשה הוא גבוה בהרבה מזה של דלקת ריאות חדשה בכתר. משרד הבריאות ומוסדות אחרים בקזחסטן' מבצעים מחקרים השוואתיים על נגיף הדלקת ריאות, שטרם זוהה.

אנו יודעים כי מחלות זיהומיות מזיקות לבריאות האדם ועלולות לפגוע במגוון רחב של אנשים, ולכן עלינו לשים לב למניעה בחיי היומיום שלנו. אז איך למנוע מחלות זיהומיות?

1. לשלוט על מקור הזיהום. זה נשמע כמו דבר של ממשלה או מחלקת בריאות לעשות. למעשה, המחלקות הרלוונטיות להכין את תוכנית הפריסה והמניעה הכוללת, באמת מפרטי האנשים הרגילים שלנו. עקוב אחר סידור מחלקת המניעה והבקרה, אל תיצור קשר עם הקהל החשוד, אל תסתכן בסיכון גבוה, בידוד אוטומטי וכן הלאה.

2. לנתק את מסלול הזיהום. בחיי היומיום, אם אינך צור קשר עם' אל תיצור קשר עם הפריטים העשויים לחבר בקלות עם וירוס, יש ללבוש מסכות בזמן. עבור מחלות מסוימות, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת שלא ליצור קשר עם נוזל הגוף או הדם של האדם הנגוע. ומגע בזמן עם זיהום של חיטוי דברים.

3. הגנה על אוכלוסיה חשובה. במידת הצורך ניתן לתת חיסון לקשישים או לילדים שקל להידבק בהם ובעלי חסינות נמוכה, לחזק פעילות גופנית, לשטוף ידיים לעיתים קרובות ולאוורר לעיתים קרובות ולשים לב להגנתם.